Журналістів запрошують у табір скаутів Федерації "Галицька Русь"

       У п’ятницю, 26 серпня, з ініціативи Федерації Скаутів «Галицька Русь» відбудеться прес-тур до урочища Фересок (село Лазещина Рахівського району), де триває молодіжний волонтерський краєзнавчий збір-похід для дітей і молоді з 5 регіонів України «Фересок 2011» у рамках проекту «Memoria Patriae», що має на меті впорядкувати занедбаний військовий цвинтар часів Першої світової війни.

        Журналісти під час візиту до волонтерського табору матимуть змогу ознайомитися з ходом реалізації Міжнародного гуманітарного волонтерського проекту «Memoria Patriae» та поспілкуватися із його ініціатором Анатолієм Лісіциним, депутатом Державної Думи Російської Федерації, першим губернатором Ярославської області.

 Учасники прес-туру спілкуватимуться з волонтерами та представниками Федерації Скаутів і Фонду Анатолія Лісіцина, а також зможуть насолодитися чистим гірським повітрям та скуштувати обід, який для гостей приготують скаути.

 Захід проводиться у рамках Міжнародного гуманітарного волонтерського проекту «Memoria Patriae» (Пам’ять Вітчизни) та присвячений 20-й річниці Незалежності України та 95-й річниці боїв Першої світової війни поблизу гори Говерли, які відбулися в результаті «Брусиловського» наступу військ Південно-Західного фронту в 1916 році.

Головним завданням заходу є проведення початкового етапу робіт із впорядкування та благоустрою занедбаного військового кладовища часів Першої світової війни, розташованого в урочищі Фересок. Окрім того, програма збору-походу передбачає обстеження стану військових поховань в цій частині Карпат, відбудуться тренінги із різних скаутських дисциплін та сходження на вершини гір Говерла, Петрос, Кукул.

 

***

Виїзд заплановано о 8.00.

Прохання до журналістів: про бажання взяти участь у прес-турі повідомте електронною поштою або за тел. 050 906 48 26. 

 

 

 

Додати у Facebook

Доповідачі

Представники Федерації скаутів "Галицька Русь";

Анатолій Лісіцин, депутат Державної Думи Російської Федерації, перший губернатор Ярославської області.

Місце і час

26 серпня, урочище Фересок (село Лазещина Рахівського району)