До уваги журналістів Волинської, Донецької, Житомирської, Луганської, Львівської, Тернопільської, Закарпатської областей!

Харківський прес-клуб в рамках проекту «Реформи в Україні очима журналістів регіональних медіа» запрошує 1-2 лютого взяти участь у  прес-турі: «Як місцеві перетворення відповідають потребам мешканців? Досвід Харківщини». Журналісти дізнаються про цікаві громадські та приватні ініціативи, що впливають на якість життя людей та громад.


Вимоги до журналістів:

Підготовка за результатами поїздки цікавих та корисних для читачів своїх регіонів публікацій протягом двох тижнів після прес-туру.

Акредитація ОБОВ’ЯЗКОВА до 19.00 26 січня!

Необхідно вказати І П, ЗМІ, телефон, електронну пошту та 2-3 мотиваційні речення

Заявки надсилати на адресу Харківського прес-клубу:

pressclubkharkiv@i.ua; kharkiv@cure.org.ua 

Організатори на час прес-туру забезпечують готелем, відшкодовують також вартість квитків та добові.

Потрібно  прибути в Харків 1 лютого до 9.00, від»їзд планувати після 17.00 2 лютого.

 

Попередня програма (буде уточнюватись).

1 лютого

Місто Харків та Харківський район.

Журналісти побувають у  найбільшому Регіональному центрі надання адмінпослуг який зараз діє в Україні.

ЦНАП було побудовано за підтримки посольства США в Україні та USAID. Він  розрахований на 320 робочих місць. На площі 6 тис. кв. м  розташовані найбільш затребувані служби міста та області.  Тут працюють представники близько 20 органів влади, Робота центру  організована за принципом відкритого простору, без кабінетної системи - в одному місці можна отримати більш 300 послуг соціального та адміністративного характеру. Користуватися послугами центру можуть не тільки жителі Харкова і області, а й представники інших регіонів України. Будівля  пристосована для відвідувачів з обмеженими можливостями. У центрі працюють інформаційно-консультативні «вікна» для іноземців і «молодіжне вікно».

Учасники прес-туру дізнаються, чому в Харкові вважають важливим створювати комфортне середовище в громадських місцях, де люди проводять багато вільного часу.

Центральний парк культури і відпочинку ім. М. Горького в Харкові - кращий тематичний парк розваг в Україні, один з кращих в Європі. Це підтверджує ряд нагород, позитивні відгуки  відвідувачів, в тому числі користувачів Tripadvisor. Ідея парку продемонструвати громадянам можливості озеленення та благоустрою публічних просторів, новітні технології і тенденції в озелененні, проведенні культурно-масових заходів, екологічне виховання дітей.  Парк складається з кількох тематичних зон, кожна оформлена в своєму стилі. У парку діють атракціони для будь-якого віку - від дитячих, до екстремальних.

У  селищі Пісочин, Харківського району, відвідають школу та Фізкультурно-оздоровчий комплекс.

Будівництво школи в мікрорайоні "Мобіль" розпочалося наприкінці 2015 року. Це перша школа, яку звели "з нуля" в Харківській області за останні 12 років. ЇЇ побудовано за найсучаснішими технологіями. Школа енергоефективна. Окрім утеплення, тут працює унікальна система опалення та вентиляції, яку за потребою може бути включено на провітрювання, а за потребою до 40 % тепла може надаватися через вентканали до будь-яких навчальних приміщень, у тому числі великих. Кожен світильник у школі – світлодіодний. Встановлено відеокамери, сигнал з яких виведено на пульт охорони. Камери у кабінетах початкової школи та рекреаціях працюють у режимі онлайн. Школа має свою серверну і всі комп’ютери  поєднано в локальну мережу. У кожному кабінеті є мультимедійний проектор. Кожен вчитель має персональний комп’ютер. В школі є пандус, ліфт, який дозволяє дітям з обмеженими можливостями мати безперешкодний доступ до всіх приміщень школи.

Фізкультурно-оздоровчий комплекс було відкрито 20 січня 2018. Його збудували за рік і два місяці. Загальна площа складає 1402,8 кв.м., обладнаний системою вентиляції та кондиціонування. Тут працюватимуть секції футболу та міні-футболу, волейболу, бадмінтону, боксу, карате й самбо. Також проводитимуть тренування дві пісочинські дорослі футбольні команди й одна волейбольна. Крім того, всі охочі тримати себе у формі мають змогу займатися у тренажерній залі. Заняття для 640 учнів місцевої ДЮСШ,  та шкіл Пісочинської селищної ради будуть безкоштовними.

Візьмуть участь у дискусії: Журналісти і прес-служби. Чи можлива чесна гра на інформаційному полі.

2 лютого

Зміївський район Харківської області. Харків.

Виїзне засідання Харківського прес-клубу на біостанції Харківського Національного університету імені Каразіна.

Журналісти дізнаються, як чисельність поголів’я великої рогатої худоби у селян впливає на кількість найбільшої тварини українського степу, що занесена до Червоної книги України. Візьмуть участь у святкуванні Дня бабака, який Харківський прес-клуб проводить з 2004 року, щоб  привернути увагу до проблеми збереження біорізноманіття.

У Харківському Центрі розвитку місцевого самоврядування зустріч  на тему:  «Реформа місцевого самоврядування на Харківщині. Реалії та перспективи».

Додати у Facebook

Доповідачі

Харківський прес-клуб в рамках проекту «Реформи в Україні очима журналістів регіональних медіа» запрошує 1-2 лютого взяти участь у  прес-турі: «Як місцеві перетворення відповідають потребам мешканців? Досвід Харківщини». Журналісти дізнаються про цікаві громадські та приватні ініціативи, що впливають на якість життя людей та громад.

Місце і час

Заявки надсилати на адресу Харківського прес-клубу:

pressclubkharkiv@i.ua; kharkiv@cure.org.ua

Потрібно  прибути в Харків 1 лютого до 9.00, від»їзд планувати після 17.00 2 лютого.