Закарпатська письменниця презентує книжку, яку ілюстрували діти

 У четвер, 27 жовтня о 13.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться презентація книжки „Зернятка мудрості” Юлії Драгун, письменниці із закарпатського села Новоселиця (Тячівський район). Видання  було успішно представлене на цьогорічному  Форумі видавців у Львові.

 

Вірші та оповідання сільської літераторки щедро ілюстровані  школярами-односельцями авторки, адресовані дітям і батькам. Книжка вийшла друком у Всеукраїнському державному ордена Дружби народів видавництві „Карпати”, де друкувалися і попередні видання авторки: „Хто раніше всіх встає?” (2009), „Горнятко доброти” (2010). 2010 року на VI-й Київській міжнародній книжковій виставці за книгу „Горнятко доброти” видавництво „Карпати” удостоєне Диплома третього ступеня у номінації „Світ дитинства”.

 

Детальніше про нове видання розповість сама авторка Юлія Драгун та головний редактор видавництва «Карпати» Борис Кушнір.

 

   Завдяки презентаціям у Києві, Львові та у селах і містах рідного краю, книги Юлії Драгун стали відомими і за кордоном, зокрема в українських громадах Росії, Естонії, Румунії, Чехії, і сьогодні вже готується до друку збірка Юлії Драгун у перекладах чеською мовою. Відразу після виходу у  світ на вірші Юлії Драгун, завдяки їхній мелодійності

і ліричності,   композитори написали понад 80 пісень, адресованих дитячій і дорослій аудиторії.

***

 

Прес-конференція відбудеться у приміщенні прес-клубу за адресою:

 м. Ужгород, вул. Собранецька, 3.

Запрошуються представники усіх ЗМІ.

Початок о 13.00

Додати у Facebook

Доповідачі

авторка Юлія Драгун 

головний редактор видавництва «Карпати» Борис Кушнір.

Місце і час

м. Ужгород, вул. Собранецька, 3.

Запрошуються представники усіх ЗМІ.

Початок о 13.00