СВОЄ ПРАВО НА ОТРИМАННЯ ПЕНСІЇ ПЕРЕСЕЛЕНЦІ ЗАХИЩАЮТЬ У СУДАХ

     У середу, 22 серпня, о 13.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться засідання, головною темою якого стане «Труднощі в отриманні пенсії для внутрішньо переміщених осіб: що гарантує держава і які вимоги ставить до пенсіонерів».

 

Щоб отримати пенсію переселенцям в Україні необхідно виконати ряд вимог і витримувати деякі обмеження: ідентифікація у банку, виплати виключно через Ощадбанк, повідомлення в органи соцзахисту про поїздки більш, ніж на 60 днів та ще інші необхідні дії. Чимало пенсіонерів подають у суд, аби отримати гарантовані виплати. Чому складається така ситуація, як подолати труднощі і бути впевненим в гарантіях держави поінформують експерти:

 

-          Анжела Бабкіна, Радник Міністерства соціальної політики з питань внутрішньо переміщених осіб в Закарпатській області;

-          Михайло Давиденко, директор Ужгородського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги;

-          представники Департаменту соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації та Головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області.

 

Про позови до суду щодо нарахування пенсій розкажуть пенсіонери:

Віктор Костянтиновчи та Зайтуна Шакірівна Кулагіни.

Захід проходить у рамках проекту «Програма по відновленню миру і діалогу для внутрішньо переміщених жінок «Голос жінки має силу» в Закарпатській області.

 

*** 

Захід відбудеться у приміщенні  Ужгородського прес-клубу за адресою:  

м.Ужгород, пл. Жупанатська, 15/4

Початок о 13.00

Запрошуються представники усіх ЗМІ.

Додати у Facebook

Доповідачі

Анжела Бабкіна, Радник Міністерства соціальної політики з питань внутрішньо переміщених осіб в Закарпатській області;

-          Михайло Давиденко, директор Ужгородського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги;

-          представники Департаменту соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації та Головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області.

 

Про позови до суду щодо нарахування пенсій розкажуть пенсіонери:

Віктор Костянтиновчи та Зайтуна Шакірівна Кулагіни.

Місце і час

м.Ужгород, пл. Жупанатська, 15/4