В УЖГОРОДСЬКОМУ ПРЕС-КЛУБІ ПРЕЗЕНТУЮТЬ ДОСЯГЕННЯ ПРОЕКТУ ПО СОЛОТВИНСЬКОМУ СОЛЕРУДНИКУ

  У вівторок, 5 березня, о 16.00 в Ужгородському відбудеться прес-конференція, де оприлюднять досягнення проекту, який стартував минулого року на Закарпатті,  і присвячений вдосконаленню стратегії зниження ризиків від надзвичайних ситуації. Головним об’єктом, на який спрямовано дію проекту, є закарпатські соляні шахти у смт. Солотвино, які у 2007 році були затоплені, сформувавши масивні карстові провалля.

 

  Проект, з  акронімом  ImProDiReT, фінансований Європейською комісією та реалізується партнерами з Великобританії, Нідерландів, Польщі та України. Керівник проекту - Петер Ґлерум, разом з іншими партнерами, розкаже про прогрес та виділити окремі досягнення в реалізації проекту.

 

  Зокрема, Інститут геології НАН України, оцифрував паперові версії карт з одночасною їх актуалізацією. Проведено подальші дослідження ситуації в Солотвино. Закладено основи для створення мапи ризиків, яка служитиме одним із інструментів пошуку оптимальних рішень для ситуації в Солотвино. Створено Закарпатську Платформу зниження та запобігання ризиків у разі надзвичайних ситуацій - одним із основних завдань є створення комунікаційної платформи для забезпечення сталого співробітництва між партнерами проекту та ключовими стейкхолдерами (ДСНС, Управління водними ресурсами басейну р. Тиса, Департамент екології тощо).

 

  Під час прес-конференції зазначені теми будуть ширше висвітлені з коментарями українських та міжнародних експертів з акцентом на актуальність для регіону.

 

***

 

 Захід відбудеться о 16.00 у приміщенні Ужгородського прес-клубу за адресою:

м.Ужгород, пл.Жупанатська, 15/4

 

Запрошуються представники усіх ЗМІ.

Додати у Facebook

Доповідачі

Петер Ґлерум, Керівник проекту

інші партнери

Місце і час

о 16.00 у приміщенні Ужгородського прес-клубу за адресою:

м.Ужгород, пл.Жупанатська, 15/4