СТАРІ СХЕМИ У PROZORRO: ХТО ЗЛОВЖИВАЄ НА ТЕНДЕРАХ ЗАКАРПАТТЯ

 У середу, 10 квітня, об 11:00  в Ужгородському прес-клубі відбудеться пре-конференція Міжнародного центру перспективних досліджень (МЦПД). Про громадський контроль за використанням державних фінансів на місцевому рівні. Проект здійснюється Міжнародним центром перспективних досліджень (МЦПД) за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

 

Із журналістами зустрінеться Юрій Кузько,  координатор проекту у Закарпатській області. Під час прес-конференції відбудеться презентація розслідування щодо зловживань на тендерах у Закарпатській області. А також буде озвучена позиція органів міської влади, активістів та громадськості щодо корупційних зловживань.

 

Метою проекту є заохочення участі громадян у нагляді за використанням державних фінансів на регіональному рівні завдяки розвитку навичок місцевих активістів в Україні, підтримці індивідуальних та спільних антикорупційних розслідувань.

 

До участі у дискусії запрошуються: представники місцевих органів влади, неурядові організації, громадські активісти, експертне середовище, ЗМІ та інші.

 

 

***

 

Захід відбудеться у приміщенні прес-клубу за адресою: м.Ужгород, пл.Жупанатська, 15/4

Початок об 11.00

Запрошуються представники усіх ЗМІ.

Додати у Facebook

Доповідачі

Юрій Кузько, координатор проекту у Закарпатській області

Місце і час

10 квітня, об 11:00  в Ужгородському прес-клубі