Закарпатців закликають фільтрувати інформацію та не піддаватися на маніпуляції

У п’ятницю, 29 жовтня, о 14:00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться засідання з нагоди відзначення Всесвітнього тижня медійної та інформаційної грамотності.   Ужгородський прес-клуб у рамках всеукраїнської кампанії реалізує в області освітню медіакампанію «Вірю – не вірю», яка триватиме до лютого 2022 року. Мета – сприяти підвищенню рівня критичного мислення пересічних закарпатців, допомогти орієнтуватися у медіаконтенті та стати більш стійкими до інформаційних маніпуляцій.

 Детальніше про заходи кампанії розкажуть Ірина Бреза, голова Ужгородського прес-клубу та Аня Семенюк, журналістка, менеджерка проєкту «Вірю-не вірю». Серед проектних заходів передбачено підготовка інформаційно-освітньої продукції, якісного медіаконтенту, проведення різноманітних акцій та заходів. Вже випущена серія публікацій, інформативні відеоролики, тощо.

 Йтиметься також об’єднання зусиль медіа, влади та громади у просуванні інформаційної освіти. До кампанії долучається чимало партнерів. Серед основних -- Ужгородська міська рада, УжНУ. У засіданні та дискусії візьмуть участь Богдан Андріїв, міський голова Ужгорода та Юрій Бідзіля, декан філологічного факультету УжНУ.

Додати у Facebook

Доповідачі

Ірина Бреза, голова Ужгородського прес-клубу, Аня Семенюк, журналістка, менеджерка проєкту «Вірю-не вірю», Богдан Андріїв, міський голова Ужгорода, Юрій Бідзіля, декан філологічного факультету УжНУ.

Місце і час

29 жовтня, о 14:00 в Ужгородському прес-клубі