ЗАКАРПАТТЯ У ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ ТА ВІДБУДОВІ УКРАЇНИ ПІД ЧАС ТА ПІСЛЯ ВІЙНИ

  У суботу, 20 серпня, о 12.00 відбудеться престур Ужгородського прес-клубу у село Ділове на Рахівщині, де о 15.30 відбудеться круглий стіл «Роль Закарпаття у євроінтеграції та відбудові України під час та після війни».

 

Ключовою спікеркою є Віола фон Крамон, депутатка Європейського парламенту, а також Іванна Климпуш-Цинцадзе, народна депутатка, голова Комітету з питань інтеграції України з ЄС.

У дискусії візьмуть участь також Юлія Овчинникова, народна депутатка, Голова підкомітету з питань лісових ресурсів, об’єктів тваринного та рослинного світу, природних ландшафтів та об’єктів природно-заповідного фонду Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування,  Андрій Делятинчук, голова Ясінянської ТГ.

 

Йтиметься про розвиток гірських районів та громад, джерела фінансування громад

в умовах війни, економіка vs екологія в умовах війни, доля Свидовця, європейські

програми для гірських сіл України.

 

 

Прохання акредитуватися за тел/мейлом прес-клубу до 18.00 18 серпня 

 

 

 

 

***

Виїзд відбудеться від приміщення Ужгородського прес-клубу за адресою: м.Ужгород, пл. Жупанатська, 15/4 о 12.00

 Запрошуються представники усіх ЗМІ

Додати у Facebook

Доповідачі

Віола фон Крамон, депутатка Європейського парламенту Іванна Климпуш-Цинцадзе, народна депутатка, голова Комітету з питань інтеграції України з ЄС;

Юлія Овчинникова, народна депутатка, Голова підкомітету з питань лісових ресурсів, об’єктів тваринного та рослинного світу, природних ландшафтів та об’єктів природно-заповідного фонду Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування;

Андрій Делятинчук, голова Ясінянської ТГ.

 

Місце і час

20 серпня, о 12.00