30/11/17 В Ужгороді відбудеться перший закарпатський фестиваль пряників

В Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція організаторів Першого фестивалю пряників в Закарпатті. Що, де, коли - про це розказали організатори запашного сімейного свята: Олександр Ляхін, ТМ «Закарпатський пряник» та Олександр Коваль, засновник туристично-інформаційного центру "Турінформ Закарпаття".

 

29/11/17 Які перспективи має міжнародний аеропорт «Ужгород»

    В Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція Євгена Гапоненка, директора ЗОКП «Міжнародний аеропорт Ужгород». Цими днями ужгородський аеропорт відзначає 72-річчя. Важливий інфраструктурний об’єкт області має чималу історію, але наразі не приймає регулярних рейсів. Які перспективи в аеропорта, коли він запрацює на повну потужність, що для цього потрібно, розповів Євген Гапоненко.

 

25/11/17 В Ужгороді відбувся перший кар’єрний форум

В Ужгородському районному центрі зайнятості відбувся «Перший кар’єрний форум».  Мета заходу – надати інформацію незайнятим громадянам, які шукають роботу, про стан ринку праці, перелік професій, можливості пройти професійне навчання, підготовку та перепідготовку чи підвищення кваліфікації.

 

25/11/17 В Ужгороді презентували збірку новел Михайла Кречка

В Ужгородському прес-клубі відбулася презентація збірки новел та есеїв «Довга дорога до себе» Михайла Кречка. До видання увійшли твори, які вдалося віднайти і  впорядкувати його дружині Катерині Кречко. В окремому розділі вміщено спогади рідних та фотографії з сімейного архіву.

 

24/11/17 Громадські організації заявляють про корупцію в медицині Закарпаття

    В Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція представників Ради захисту прав пацієнтів та медичних працівників, а також ГО Пора та ГО «Едельвейс Карпати». Із журналістами зустрілися Степан Біляк, Петро Попович та Ольга Басараб, які заявляють: в українській медицині процвітає корупція та бандитизм.

 

17/11/17 Юридичні консультації з питань роздержавлення ЗМІ. Якщо контракт редактора з керівником райради закінчується

На запитання відповідає юрист мережі Інституту розвитку регіональної преси  Ігор ФЕДОРЕНКО. «Я працюю редактором районної газети. Наша редакція реформується в другому етапі. Все чекали, що має бути даний  “старт”, але щось в цьому питанні дуже тихо.  29 грудня закінчується мій контракт з керівником райради. Як я розумію, нині райрада вже не має повноважень щодо призначення та звільнення редактора, то як воно має бути?»

16/11/17 Активісти та екологи пояснили журналістам, чому протестують проти «Свидовця»

    В Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція ініціативної групи Free Svydovets. Йшося по проект спорудження туристичного комплексу «Свидовець» на Закарпатті та позицію активістів, які протестують проти «Свидовця» на Закарпатті. 14 листопада у Закарпатському окружному адміністративному суді відбулося перше судове засідання у справі за позовом активістів.

14/11/17 На Закарпатті відкрили пам’ятник Сіссі

    12 листопада на Закарпатті у парку Шенборна (курорт «Воєводино») відкрили пам’ятник Сіссі  -- імператриці Австрії, дружині імператора Франца Йосифа I). Скульптура стала новою родзинкою для туристів і вдало доповнила комплекс паркового мистецтва у Шенборні, який цими днями відзначає 4-річчя з дня створення. Також у грудні виповнюється 180 років з дня народження відомої історичної постаті, тож встановлення скульптури стало символічним. 

 

07/11/17 «Карпатська Січ» проведе ряд заходів до дня створення організації

В Ужгородському прес-клубі відбулося засідання на тему «Заходи до дня створення ОНОКС «Карпатська Січ» на Закарпатті. Історія та сьогодення».

 

06/11/17 «Карпатська Січ» презентує програму заходів до дня створення організації

У вівторок, 7 листопада, о 14.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться засідання на тему «Заходи до дня створення ОНОКС "Карпатська Січ" на Закарпатті. Історія та сьогодення».