31/08/19 До уваги журналістів! Працює «Гаряча лінія» з надання правової допомоги редакціям

Нагадуємо, що для юридичної допомоги журналістам та редакціям  працює «гаряча» телефонна лінія. Щоденно у робочі дні – з понеділка по п’ятницю – з 10-ї до 14-ї години безкоштовні юридичні консультації всім потребуючим надаватиме медіа-юрист Ігор Федоренко. Телефон – 099-986-69-66.  

28/08/19 Юридичні консультації з діяльності друкованих ЗМІ. Про надання публічної інформації

На запитання відповідає медіа-юрист проектів Тернопільського прес-клубу   Ігор ФЕДОРЕНКО. «Звернулася до міської ради з запитом про надання мені публічної інформації. Отримала відповідь, що моє звернення буде розглянуто у відповідності до Закону України «Про звернення громадян». Скажіть, чи правомірні такі дії ради?».  

16/08/19 Юридичні консультації з діяльності друкованих ЗМІ. Про заміну керівника товариства з обмеженою відповідальністю

На запитання відповідає медіа-юрист проектів Тернопільського прес-клубу   Ігор ФЕДОРЕНКО. «Після реформування головний редактор став директором товариства і через декілька місяців почав звільняти працівників редакції та погрожує повиключати зі складу засновників.  Як цьому можна протидіяти?».  

13/08/19 Юридичні консультації з діяльності друкованих ЗМІ. Про договір оренди приміщення

На запитання відповідає медіа-юрист проектів Тернопільського прес-клубу   Ігор ФЕДОРЕНКО. «Наша редакція на момент реформування знаходилася в будинку, що належить районній раді, але на балансі знаходиться у комунального підприємства. Нам потрібно укласти договір оренди. З ким ми повинні його укладати?».  – Швидше за все, власником будівлі є територіальна громада, а районна рада тільки здійснює управління. «Правила утримання житлових будинків та прибудинкових територій», затверджені  наказом Держжитлокомунгоспу України 17.05.2005  № 76, дають наступне визначення балансоутримувача і власника будинку (аналогічне визначення містила і стара редакція Закону України «Про житлово-комунальні послуги»):  

08/08/19 В Ужгороді презентували онлайн-курс «Взаємодія органів влади з громадськістю»

Як вплинути на формування політики, щоб вона відповідала нашим потребам? Як громадськість може взаємодіяти з органами влади і як органи влади можуть взаємодіяти із громадськістю? Відповіді на ці питання були озвучені під час Регіональної презентації  онлайн-курсу «Взаємодія органів влади з громадськістю»  6 серпня 2019 року у приміщені малого залу засідань Закарпатської обласної державної адміністрації.

21/07/19 ДЕНЬ ВИБОРІВ НА ЗАКАРПАТТІ: ХІД ГОЛОСУВАННЯ, АКТИВНІСТЬ, ПОРУШЕННЯ

В Ужгородському пресклубі відбулося засідання, головною темою якого став перебіг дня голосування на Закарпатті: хід голосування, активність виборців, порушення тощо. До участі запросили суб’єктів виборчого процесу, експертів, представників правоохоронних органів.

21/07/19 ДЕНЬ ВИБОРІВ НА ЗАКАРПАТТІ: ХІД ГОЛОСУВАННЯ, АКТИВНІСТЬ, ПОРУШЕННЯ

Сьогодні, 21 липня, о 18:00 в Ужгородському пресклубі відбудеться засідання, головною темою якого стане перебіг дня голосування на Закарпатті: хід голосування, активність виборців, порушення тощо.

 

До участі запрошено суб’єктів виборчого процесу, експертів, представників правоохоронних органів.

Зокрема, із журналістами зустрінуться:

-          Михайло Шелемба, к.п.н, доцент кафедри міжнародних студій та суспільних комунікацій УжНУ;

16/07/19 В УЖГОРОДІ ПРЕЗЕНТУВАЛИ РЕЗУЛЬТАТИ АНАЛІЗУ ПРОГРАМ ПОЛІТИЧНИХ ПАРТІЙ

Презентація результатів аналізу програм політичних партій та онлайн-інструменту “Вибори 2019: За кого голосувати?”відбулася 16 липня в Ужгороді. Відтепер українські виборці витратять всього 15-20 хв для того, щоб ознайомитися з позиціями політичних партій під час дострокових парламентських виборів.

10/07/19 Закарпатські поліцейські приймали дітей з прифронтових міст

На Закарпаття з навчально-ознайомчим візитом прибули діти, які проживають в м. Мар’їнка та Авдіївка, Попасна, та в Попаснянському районі. Йдеться про дітей із сімей зі складними життєвими обставинами та сімей ВПО.  З такою ініціативою виступила ювенальна превенція Слов’янського відділу поліції.

10/07/19 НА ЗАКАРПАТТЯ ПРИЇХАЛИ ДІТИ ІЗ СІМЕЙ З АВДІЇВКИ ТА МАР’ЇНКИ

В Ужгородському прес-клубі відбулося засідання, головною темою якого став навчально-ознайомчий візит на Закарпаття дітей, які проживають в м. Мар’їнка та Авдіївка, Попасна, та в Попаснянському районі. Йдеться про дітей із сімей зі складними життєвими обставинами та сімей ВПО.