15/09/21 Митці Ужгородщини та Жешува об’єдналися для популяризації автентичних ремесел

Живопис, яскраві вишиванки, барвисті вишивки, картини бісером, виступи співочих колективів -- в Ужгороді відбулася мультимедійна виставка робіт митців Ужгородщини. Подію транслювали й онлайн для польських майстрів, які не змогли прибути на подію через ситуацію з ковідом. Аналогічний захід проходив нещодавно і в Жешувському повіті. Саме цей регіон співпрацює з Ужгородщиною у проєкті «Прикордонні відносини через розвиток добросусдіства» Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020.


 

12/09/21 В Оноківській ОТГ пройшли майстер-класи для дітей від народних майстрів

У рамках реалізації проєкту "Прикордонні відносини через розвиток добросусідства", який виконується за співфінансування ЄС через Програму транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020, 10 вересня в Оноківському ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбувся майстер-клас народних майстрів та ремісників ( ліпка, барельєф, лялька-мотанка, різьба по дереву).

 

У майстер-класах взяли участь учні Оноківського та Кам’яницького ОЗЗСО.

Організатор заходу -  КП "Ужгородське районне агентство розвитку".

16/07/21 Соціальна інформація: як її використовувати та перевіряти
05/07/21 ОСОБЛИВОСТІ ФОТОСПРАВИ: З ЧОГО ПОЧИНАТИ І ЯК ПРОФЕСІЙНО ВІДТВОРЮВАТИ РЕАЛЬНІСТЬ
30/06/21 Про приведення статуту редакції у відповідність до Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю». Юридичні консультації з діяльності друкованих ЗМІ

На запитання відповідає медіаюрист проектів Тернопільського прес-клубу   Ігор ФЕДОРЕНКО. «Збираємося привести статут редакції у відповідність до Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю». Виникли запитання. Яка кількість голосів засновників необхідна для затвердження нової редакції – як в статуті 50% чи, як зазначено в законі, 75%? Чи можна делегувати право підпису нової редакції статуту голові та секретарю зборів або директору, щоб зекономити на нотаріальному посвідченні підписів?».

28/06/21 Особливості фотосправи: з чого починати і як професійно відтворювати реальність
23/06/21 Про звільнення працівників з врахуванням останніх змін в законодавстві. Юридичні консультації з діяльності друкованих ЗМІ

На запитання відповідає медіаюрист проектів Тернопільського прес-клубу  Ігор ФЕДОРЕНКО. «З редакції звільняються троє працівників. Як правильно їх звільнити з врахуванням останніх змін в законодавстві?».

20/06/21 Фотожурналістика: як фото можуть змінити зміст і як надати змісту фотографії
19/06/21 МАЛИЙ ТА СЕРЕДНІЙ БІЗНЕС НА ЗАКАРПАТТІ: ЯК ВДАЛОСЯ ПЕРЕЖИТИ ОБМЕЖЕННЯ ЧЕРЕЗ ПАНДЕМІЮ

  В Ужгородському прес-клубі відбулося засідання, головною темою якого став бізнес-клімат на Закарпатті, карантинні обмеження для підприємців та допомога місцевої влади.

16/06/21 МАЛИЙ ТА СЕРЕДНІЙ БІЗНЕС НА ЗАКАРПАТТІ: ЯК ВДАЛОСЯ ПЕРЕЖИТИ ОБМЕЖЕННЯ ЧЕРЕЗ ПАНДЕМІЮ

  У п’ятницю, 18 червня, о 13:00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться засідання, головна тема якого: "Бізнес-клімат на Закарпатті: чи допомогла нова місцева влада підприємцям". Йтиметься про стан малого та середнього бізнесу після тривалого карантинного періоду у зв’язку з пандемією, програми підтримки, ініціативи для підприємців від місцевої влади тощо.

 

Детальніше ситуацію прокоментують: