. +38 0312 61-60-07

email:uzhgorod@cure.org.ua

Ужгородський прес-клуб

Про нас

Ужгородський прес-клуб—найвідоміший журналістський центр на Закарпатті, який поєднує функції громадської організації для журналістів, місцевої інформагенції та прес-центру, в якому постійно відбуваються різноманітні медіа-події. Щороку в Ужгородському прес-клубі проходить понад 100 різноманітних медіа-заходів: тут журналісти зустрічаються із представниками усіх сфер суспільного життя, відомими особистостями регіонального та всеукраїнського масштабу, іноземними експертами; стають учасниками презентацій та цікавих прес-турів. З іншого боку—ми надаємо медіа-майданчик для тих, хто хоче заявити про себе громадськості, повідомити про важливу подію, надати розголосу суспільно важливому факту чи розкрити актуальну тему. Результатом засідань кожного прес-клубу є численні публікації та репортажі в місцевих друкованих та електронних засобах масової інформації.

Дізнатися більше >>

Події

12/09/2017
В Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція закарпатських учасників акції «За доступне розмитнення кожному українцю», яка відбулася в Києві  6-7 вересня і учасники якої оголосили про намір мітингувати безстроково.
12/09/2017
       В Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція директора Ужанського національного природного парку Віктора Бирковича. Йшлося про результати роботи Ужанського національного парку, міжнародні проекти, які реалізуються спільно із закордонними колегами та проблемні моменти, які періодично виникають у роботі інституції.  

Анонси

12/09/2017
У середу, 13 вересня, о 15.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться засідання, головною темою якого стане "Співпраця соціальних служб і громадських організацій Закарпаття та Донбасу для розвитку ефективної системи соцзахисту».  
28/08/2017
29 серпня, о 14.00 відбудеться телеміст між ужгородським телеканалом Uin та Філія НСТУ «Сумська регіональна дирекція», головною темою якого стане роздержавлення ЗМІ в Україні та досвід областей.