. +38 0312 61-60-07

email:uzhgorod@cure.org.ua

АНОНСИ

НІМЕЦЬКІ ХУДОЖНИКИ ПРИЇДУТЬ В УЖГОРОД З ОСОБЛИВОЮ ВИСТАВКОЮ

    У вівторок, 21 серпня, об 11.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться прес-конференція з нагоди відкриття «Виставки Дармштадтських митців в Ужгородi» , шестеро з яких особисто приїдуть в Ужгород. Мета проекту --представити мистецтво німецьких митців та налагодити контакти з художниками, скульпторами та іншими креативними людьми в Ужгороді.

 

Детальніше про подію розкажуть Паул Гірш і Клаус Блехер,  Дармштадтська спілка художників, Тарас Табака, закарпатський художник та Вікторія Синьо, керівник «Партнерське об’єднання Дармштадт-Ужгород».

 

До справи активно долучилися міська влада як Ужгорода, так і Дармштадта, Закарпатська обласна державна адміністрація, громадська організація «Партнерське об’єднання Дармштадт-Ужгород», а також Дармштадтська спілка митців. Важливою була підтримка німецької громадської організації «Німецько-українське коло друзів». Ініціатор і головна рушійна сила проекту – німецька громадська організація „Дармштадт підтримує культуру“, члени якого теж приїдуть на урочисте відкриття виставки. Додаткова фінансова підтримка проекту здійснювалася фондом ENTEGA.

 

 

 

*** 

Захід відбудеться у приміщенні  Ужгородського прес-клубу за адресою:

м.Ужгород, пл. Жупанатська, 15/4

Початок об 11.00

Запрошуються представники усіх ЗМІ.

Додати у Facebook

Доповідачі

Паул Гірш і Клаус Блехер,  Дармштадтська спілка художників, Тарас Табака, закарпатський художник та Вікторія Синьо, керівник «Партнерське об’єднання Дармштадт-Ужгород»

Місце і час

м.Ужгород, пл. Жупанатська, 15/4 

Початок об 11.00