. +38 0312 61-60-07

email:uzhgorod@cure.org.ua

АНОНСИ

В УЖГОРОДІ БРАЗИЛЬСЬКИЙ МУЗИКАНТ ЗІГРАЄ ФОРТЕПІАННИЙ КОНЦЕРТ, ЩОБ ДОПОМОГТИ ХЛОПЦЮ З НЕВТІШНИМ ДІАГНОЗОМ

У п’ятницю, 20 грудня, о 14:30 в Ужгородському прес-клубі відбудеться пресконференція бразильського музиканта Ньютона Шнера, німця за походженням з українським корінням, який зіграє фортепіанний концерт авторської музики в Ужгороді (22 грудня о 18.00 в атріумі ОДА (вхід вільний)

 

Ньютон Шнер приїжджає в Ужгороді в рамках європейського турне з наймелодійнішими композиціями його музичного проекту "Lebensessenz".

 

Ньютон Шнер - унікальна особистість, працює вчителем німецької мови в місті Понта-Гросса, на південному узбережжі Бразилії, в центрі української діаспори. Є молодим членом Академії наук своєї країни. Володіє більше, ніж п’ятьма мовами. Весь свій вільний час  присвячує   складанню нової музики і майже щороку ділиться своїми музичними історіями з європейцями. За минулі роки музикант давав чисельні концерти в різних містах Європи та України, а ось в Ужгород він завітає вперше!

 

Захід буде носити не лише культурний, а й благодійний характер. Під покровительством музики ми хочемо об’єднати всіх присутніх на концерті для допомоги Євгену Барану - ще зовсім юному хлопцю, який потребує коштовного лікування через нещодавно поставлений долею діагноз «розсіяний склероз».

 

Додати у Facebook

Доповідачі

Ньютон Шнер

Місце і час

20 грудня, о 14:30 в Ужгородському прес-клубі