. +38 0312 61-60-07

email:uzhgorod@cure.org.ua

АНОНСИ

Фейки і маніпуляції: як розпізнати неправдиву інформацію

Клуб свідомих громадянських журналістів, створений для активних авторів соціальних мереж Закарпатської, а також блогерів, студентів факультету журналістики та всіх, хто цікавиться медійною сферою, проводить перший тренінг!
Фейкові новини, дезінформація та пропаганда: що це таке. Як влаштована і працює російська пропаганда? Пропагандистські міфи про Україну та Закарпаття.
Як запідозрити фейк. Ознаки маніпулятивної або неправдивої інформації. Фактчекінг і принципи перевірки фактів. Алгоритм перевірки фактів для громадянських журналістів і блогерів.
Про це все розкаже професійна експертка з питань фактчекінгу, пропаганди та медіаграмотності, тренерка, співзасновниця проєкту StopFake Ольга Юркова@Olga Yurkova
Також під час тренінгу учасники дізнаються на практиці, як розвінчати фейк: будуть представлені ефективні практичні інструменти для перевірки фактів. Йтиме мова і про фотофейки та прості онлайн-інструменти для перевірки фото; відеофейки і способи перевірки відео; маніпуляції в новинних повідомленнях та перевірку джерел інформації.
Кількість учасників обмежена, реєстрація за лінком до 10 червня, 18:00
Упродовж тренінгу передбачені перерви на обід та каву. Захід проводиться з дотриманням всіх карантинних вимог.
Проєкт здійснюється за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.
Додати у Facebook

Доповідачі

Ольга Юркова, професійна експертка з питань фактчекінгу, пропаганди та медіаграмотності, тренерка, співзасновниця проєкту StopFake

Місце і час

Ужгородський прес-клуб, пл.Жупанатська, 15/4, початок о 10:00