. +38 0312 61-60-07

email:uzhgorod@cure.org.ua

Ужгородський прес-клуб

28/06/17 Юридичні консультації з питань роздержавлення ЗМІ. Про права працівника на «декретному» місці

На запитання відповідає юрист мережі  Інституту розвитку регіональної преси  Ігор ФЕДОРЕНКО.

28/06/17 Чи є свобода слова у районках і від чого залежать прибутки

 Закарпатські журналісти взяли участь у відеоінтерв’ю з головними редакторами і співвласниками двох райгазет з Тернопільщини – Василем Тракалом ("Нова доба", Бучач) і Степаном Шкарабаном ("Вільне слово", Козова). Йшлося про те, на чому може заробити і заробляє зараз місцева преса і чи можлива свобода слова у виданнях районного рівня.

23/06/17 Юридичні консультації з питань роздержавлення ЗМІ. Про документи при перереєстрації ЗМІ

На запитання відповідає юрист мережі  Інституту розвитку регіональної преси  Ігор ФЕДОРЕНКО.  Які документи подаються при перереєстрації ЗМІ?  Згідно пункту 3.1 глави 3 Положення про державну реєстрацію друкованих засобів масової інформації, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 21.02.2006 № 12/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 24.02.2006 за № 173/12047, редакціям потрібно звернутися до відповідних головних територіальних управлінь юстиції з наступними документами:

14/06/17 Закарпатські маленькі красуні привезли перемогу із всеукраїнського конкурсу “Міні Світ Краси України 2017”

У четвер, 15 червня, о 14.00 в Ужгородському прес-клубі  відбудеться прес-конференція закарпатських маленьких красунь, які привезли головні нагороди із Всеукраїнського фестивалю-конкурсу “Міні світ краси України 2017”.

 

14/06/17 Анатолій Гриценко зустрінеться в Ужгороді з журналістами

У четвер, 15 червня, о 12.00 в Ужгородському прес-клубі  відбудеться прес-конференція Анатолія Гриценка, лідера політичної партії «Громадянська позиція».

 

13/06/17 Як зробити сучасну газету потрібною людям досліджували на тренінгу в Ужгороді

12 червня в Ужгородському прес-клубі відбувся тренінг на тему: «Сучасна місцева газета – якою їй бути, або як зробити газету потрібною людям?». Передусім тренінг був спярмований на редакторів районних ЗМІ, які почали процес роздержавлення.

12/06/17 Юридичні консультації з питань роздержавлення ЗМІ. Про проект угоди про передачу засновницьких прав

На запитання відповідає юрист мережі  Інституту розвитку регіональної преси  Ігор ФЕДОРЕНКО.  До Вас звертаються працівники районної газети м. Гадяч Полтавської області з проханням допомогти підготувати проект угоди про передачу засновницьких прав від ради та РДА до ТОВ  “Гадяцький вісник”. Можливо, у Вас уже є напрацьовані угоди, дуже Вас просимо допомогти розібратись з цим питанням. Якщо можна, то хоча б надайте консультацію з цього питання. Щиро сподіваємось на Вашу допомогу».

07/06/17 Про порядок підписання установчих документів та використання землі під редакцією

На запитання відповідає медіа-юрист Інституту розвитку регіональної преси Людмила Панкратова. 

07/06/17 Закарпатським журналістам розкажуть, якою має бути сучасна газета

Журналістів запрошують до участі у тренінгу на тему: «Сучасна місцева газета – якою їй бути, або як зробити газету потрібною людям?».

 

Тренінг відбудеться 12 червня в Ужгородському прес-клубі.

03/06/17 Флешмоб «Врятувати Ужгород» розповів усе про кінотеатр

В Ужгороді відбулася виставка-флешмоб «Врятувати Ужгород» - на вулиці Волошина, безпосередньо перед кінотеатром.

 

Міський кінотеатр «Ужгород», який ще не так давно належав громаді, а нині знаходиться у приватній власності, переживає не найкращі часи. Запустіння й занепад змінилися на загрозу чи то реконструкції, чи то знищення. Щодня надходять тривожні повідомлення, які свідчать про те, що цінний інтер’єр пам’ятки вже знищується, - кажуть організатори виставки.