. +38 0312 61-60-07

email:uzhgorod@cure.org.ua

ПОДІЇ

Закарпатці зацікавились Гімалайською йогою

В Ужгородському прес-клубі відбулося засідання на тему «Здоровий спосіб життя: як керувати своїм тілом та розумом».  Журналісти мали змогу пройти невеличкий майстер-клас Гімалайської йоги та дізналися про її особливості, про мистецтво пізнати себе та про позитивний вплив спеціальних практик на людський організм. Олена Тарасова (Київ), майстер Гімалайської йоги, кандидат наук з психології, письменниця розповіла, що для неї йога – усе життя і стан свідомості. «Дослівно йога означає єднання з Богом, а воно відбувається щодня, коли ми згадуємо, що всередині нас – душа», -- каже Олена Тарасова. Вона також пояснила, що мета кожного, хто займається йогою – пізнати вищу суть буття і досягти безумовної любові: «Коли ви любите, то світ відповідає тим же. Натомість якщо всередині є певне сум’яття і недовіра, то такою ж буде і відповідь зовні. А найважче полюбити себе, адже ми весь час чимось незадоволені».

Послідовники Гімалайської йоги черпають знання від 24 мислителів, які живуть Гімалаях. Олена Тарасова навідується до них кілька разів на рік, але після перебування у Карпатах свідчить, що тутешня енергія не відрізняється від гімалайської. «Йога бере початок у Гімалаях, але якщо ми зрозуміємо, що Гімалаї насправді всередині нас, то їздити туди не буде необхідності. Для кожної людини основний храм – в її серці», -- каже Олена Тарасова. Вона також розповіла, що серед її учнів – люди різного віку (від 18 до 60 років), різного віросповідання, для усіх них йога – стимул бути здоровими і щасливими. До речі, вже близько року в Ясіня в Карпатах діє ашрам—місце, куди прихильники йоги приходять медитації, молитви, духовного оновлення. «Різниці між Гімалаями і Карпатами немає ніякої»,-- зазначає Олена Тарасова.

 Ільдар Мухамедьянов (Москва), вчитель вищої йоги свідомості розповів про власну методику навчання, у ході якої люди вчаться заспокоювати розум, стежити за власними думками і емоціями, керувати ними.

На переконання доповідачів, Ужгород – чудове місто для йоги, як територія, не повністю поглинута урбанізацією. До слова, заняття саме із Гімалайської йоги на Закарпатті проводить Олена Гафіяк, а також фахівці, які приїжджають для викладання певних курсів. За її словами, дуже багато молодих людей цікавиться Гімалайською догою.

Наостанок гості прес-клубу показали учасникам засідання неважку вправу на щодень, яка допомагає наповнити своє тіло і думки світлом та передавати його оточуючим.

 

Додати у Facebook
Закарпатці зацікавились Гімалайською йогою