«ІДЕЯ НАЦІЇ» ПРЕЗЕНТУВАЛА ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК

В Ужгородському прес-клубі відбулася презентація Закарпатського регіонального обласного осередку політичної партії «Ідея Нації».  Голова осередку Вікторія Слюсаренко, яка кандидує на посаду міського голови Ужгорода, розповіла про комплексне бачення змін у місті Ужгород протягом найближчих 5 років та представила команду, з якою йде до Ужгородської міськради.  

 

«Чому ми йдемо у владу? Фаховість тих людей, які були і знову йдуть, є надзвичайно низькою. Обіцяють мешканцям, щоб будуть будувати дороги, садочки, щось ремонтувати… Сумнівно. Ніхто з них не говорить, що вони проведуть аудит міських фінансів та майна, нема надії, що вони прийматимуть збалансовані рішення. Тому наша команда , наша команда фахівців пропонує власну стратегію і бачення, як все має відбуватися у місті», - зазначила Вікторія Слюсаренко. -- Я економіст з 28-річним стажем громадської діяльності. І маю бачення того, яким чином має відбуватися розподіл бюджетних коштів та фінансування програм у місті. Наша програма є комплексною. Для Ужгорода необхідно як мінімум окреслили межі міста, зробити паспортизацію доріг вулиць, після проведеного аудиту ініціювати покарання за порушення та розпланувати ремонтів. На сьогодні, якщо ми говоримо, що Ужгород має бути комфортним, це означає, що розв’язка транспортних доріг має бути зручною».

 Олександр Буксар, кандидує в окрузі №3: «Я корінний ужгородець, за освітою фізик, інженер. Працюю за фахом-- інженер компанії, яка займається альтернативною енергетикою та повітряними системами. Я за те, щоб зробити Ужгород енергетично незалежним містом. А також містом –прикладом інклюзивності для всією України».  

 Олексій Ільченко, кандидат по округу №1, 52 роки прожив в Ужгороді, працював в УжНУ викладачем, займався наукової роботою. «Тепер працюю педагогом у позашкільній освіті. Своїм основним завдання вважаю виховання учнівської молоді, інженерно технічного мислення. Адже якісного інженера треба виховувати з дитинства», -зауважив кандидат.

Анастасія Бачинська, кандидує по округу №3. Адвокатка, правозахисниця, займається громадською роботою з 1998 року,  здійснила професійну розробку муніципального права, двох підручників , супроводила багато громадських ініціатив, займалася питанням бюджетного моніторингу Ужгорода та Закарпатської області.  «Нам стало зрозуміло, що Ужгородська міська рада, маючи велику дохідну частину бюджету, не має плану розвитку міста. У 2015 із зменшенням кількісті депутатів відбулися зміни, але у 2016 році відбувся регрес: припинене положення про Громадську раду, почався занепад, місто «пасе задніх».  Міста-сателіти почали випереджати Ужгород по туристичному потенціалу, - каже Анастасія Бачинська. - Ужгород славиться тим, що має дуже високий тариф на воду, є постійна проблема стихійних сміттєзвалищ, розпочаті ремонти не завершені. Мер дав вказівку розпочати капремонт вул. Легоцького, при цьому незавершений ремонт Капушанської, що призведе до транспортного колапсу у новому районі. Ужгородці не відчувають турботу влади про свої потреби. Ми хочемо щоб Ужгород став взірцевим містом, яке дбає про своїх громадян».

 Віктор Дуло, кандидує по виборчому округу №4, його спеціалізація-- комп’ютерні науки, має практичний досвід з фінансами, навчає фінансовій грамотності. «Почав свою політичну діяльність з вул. Володимирської, на якій проживаю. Влада на запити мешканців дає відповідь, що гроші не заплановані, ремонти не збираються робити. Попросили мене, що я балотувався, відстоював інтереси. Розроблена концепція комплексного вирішення цих питань».

Зиновій  Бокійчук, інженер, роботодавець, був експертом в Реанімаційному пакеті реформ. «Моя задача в партії «Ідея нації» зробити цю ідею правильною, надати їй національний відтінок, національний шарм. Міська рада Ужгорода-- це є тільки тренувальний майданчик. Якщо зреалізувати все, як це має бути зроблено в Україні, на рівні міста недостатньо місця, щоб ці зміни впровадити», - додав кандидат. Він зауважив, що партія «Ідея нації» зареєстрована у липні цього року, не має коренів кланово-олігархічних структур і об’єднує професіоналів з громадянською позицією.

 

Від партії «Ідея нації» до Ужгородської міської ради кандидує 27 осіб. Наріз у партії є два осередки: Закарпатських та Львівський, після виборів, кажуть її члени, партія почне розбудову.

Додати у Facebook
«ІДЕЯ НАЦІЇ» ПРЕЗЕНТУВАЛА ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК
«ІДЕЯ НАЦІЇ» ПРЕЗЕНТУВАЛА ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК
«ІДЕЯ НАЦІЇ» ПРЕЗЕНТУВАЛА ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК
«ІДЕЯ НАЦІЇ» ПРЕЗЕНТУВАЛА ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК
«ІДЕЯ НАЦІЇ» ПРЕЗЕНТУВАЛА ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК
«ІДЕЯ НАЦІЇ» ПРЕЗЕНТУВАЛА ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК