Творча група Ужгородського прес-клубу відзняла перші короткі соціальні відео за підтримки Українського Жіночого Фонду

Ужгородський прес-клуб організував кілька тренінгів і воркшоп «Коротке соціальне відео» та, у результаті, ініціював створення творчої групи небайдужої та активної молоді, якій цікаво шляхом створення відео-роликів доносити свої ідеї.

З учасниками воркшопу працювали Едіта Улман, режисер редакції студії «Експеримент» каналу «Тиса-1» (Закарпатська обласна держтелерадіокомпанія), автор фільму «Велика родина», організатор фестивалю короткометражних фільмів «Кінотеrrа» та Наталія Панько, оператор студії «Експеримент», відеооператор року-2011 Закарпаття (за підсумками журналістського рейтингу).

Учасниці воркшопу мали змогу долучитися до проекту створення молодіжних відео-роликів на соціально важливу тематику, що діяв за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Український жіночий фонд» (УЖФ). Ініціаторкою та керівницею проекту стала координаторка Ужгородського прес-клубу Ганна Тарканій, яка свого часу була переможницею програми «Перший крок до успіху» від УЖФ.

Так, було створено 6 коротких роликів на обрану дівчатами тематику. У роботі над створенням сюжету та у зйомках відео брали участь Габріелла Руденко, Марічка Черничко, Каріна Лайкун, Вікторія Лисюк, Юлія Дуб, Наталія Каралкіна та Олександра Шевченко. Дівчата фігурують у роликах і як актори, а також разом з ними у цій ролі виступили відомі ужгородські КВН-щики Ігор Шарапа та Олексій Клімов (гравці команди Тяп-Ляп).  

 

Довідка:

 

Проект «Створення молодіжних відео-роликів на соціально важливу тематику» спрямований на підвищення поінформованості та, відповідно, збільшення соціальної активності і відповідальності молоді Закарпаття й інших регіонів України. Мети проекту планується досягти шляхом створення відео-роликів на суспільно важливу тематику та презентації їх у молодіжному середовищі (у навчальних закладах, на телебаченні, веб-ресурсах, у соціальних мережах). У результаті проекту буде створено як відео-ролики на матеріалах закарпатської творчої групи проекту, так і відео-ролики про успішні приклади реалізації проектів, підтриманих Українським жіночим фондом в інших регіонах.

Ролики можна переглянути у розділі "Мультимедіа" сайту Zaholovok.com.ua.

Додати у Facebook