. +38 0312 61-60-07

email:uzhgorod@cure.org.ua

Ужгородський прес-клуб

Про нас

Ужгородський прес-клуб—найвідоміший журналістський центр на Закарпатті, який поєднує функції громадської організації для журналістів, місцевої інформагенції та прес-центру, в якому постійно відбуваються різноманітні медіа-події. Щороку в Ужгородському прес-клубі проходить понад 100 різноманітних медіа-заходів: тут журналісти зустрічаються із представниками усіх сфер суспільного життя, відомими особистостями регіонального та всеукраїнського масштабу, іноземними експертами; стають учасниками презентацій та цікавих прес-турів. З іншого боку—ми надаємо медіа-майданчик для тих, хто хоче заявити про себе громадськості, повідомити про важливу подію, надати розголосу суспільно важливому факту чи розкрити актуальну тему. Результатом засідань кожного прес-клубу є численні публікації та репортажі в місцевих друкованих та електронних засобах масової інформації.

Дізнатися більше >>

Події

21/10/2019
16 жовтня 2019 року у залі вченої ради УжНУ за підтримки Ужгородського Національного Університету, в рамках  проекту Дунайської транснаціональної програми «DANUBE  ENERGY+“ Підвищення потенціалу Молодих Новаторів щодо започаткування змін у сфері енергоефективності в Дунайському макрорегіоні» проведено ІІІ засідання Регіонального Альянсу.  Учасниками Регіонального Альянсу, представники громадських об’єднань та галузевих професійних інституцій, агентств регіонального розвитку, науковці та викладачі  Ужгородського Національного Університету розглянули питання запровадження нових інструментів та системи навчання у напрямку акселерації бізнесу та енергоефективності, які пропонуються в рамках проекту.
20/10/2019
 На Закарпатті стартує Благодійний проект “Єдність”, мета якого – підтримка ветеранів АТО, які отримали поранення або стали інвалідами війни під час виконання службових обов'язків, а також їх сімей і родин загиблих військових в АТО.

Анонси

23/09/2019
 У вівторок, 24 вересня, об 11:00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться прес-конференція організаторів Міжнародного фестивалю театрів ляльок в Україні «Інтерлялька -2019», який проходитиме в Ужгороді 1-4 жовтня.
17/09/2019
У середу, 18 вересня, об 11:00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться регіональна пресконференція «Безоплатна правова допомога як інструмент соціальної справедливості».