. +38 0312 61-60-07

email:uzhgorod@cure.org.ua

АНОНСИ

ЧИ «СВІТИТЬ» УКРАЇНЦЯМ ДОСТУПНЕ АВТО

У вівторок, 9 жовтня, о 14.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться прес-конференція представників Громадської спілки «Доступне авто».  Йтиметься про ситуацію, яку поки не вирішили в Україні, —використання авто з іноземною реєстрацією. Учасники презентуватимуть також першу україномовну всеукраїнську газету.

 

Із журналістами зустрінуться:

 

-          Станіслав Бучацький, виконавчий директор ГС «Доступне авто»

 

-          Михайло Катрук, співзасновник ГС «Доступне авто»

 

-          Павло Білецький, голова Закарпатського осередку ГС «Доступне авто»

 

  Чотири роки тому, спільна проблема об’єднала кількох небайдужих хлопців з різних куточків України. На Львівщині, Івано-Франківщині та Закарпатті проблема

«євроблях» існувала задовго до того, як стала мейнстрімом.  Була осінь 2013 року, коли «автоіноземці» провели одну з перших акцій в Ужгороді та заснували першу профільну громадську організацію. Назвали її «ЗАВТРА», від «Західноукраїнська асоціація власників транзитних авто». Влітку наступного року до руху активістів приєдналася Львівщина.

  З того часу проблема автомобілів іноземної реєстрації лише загострилася, а із суто регіональної переросла у всеукраїнську. Влітку 2017 року більшістю активу ГО «ЗАВТРА» було створено громадську спілку «Доступне авто» — аполітичну організацію з метою об'єднання усіх, хто підтримує філософію доступності автомобілів в Україні. Учасниками спілки можуть бути як фізичні, так і юридичні особи: громадські організації, підприємтсва, активісти, політики та всі небайдужі.

   Основна відмінність громадської спілки від громадської організації в тому, що її учасниками можуть бути як фізичні, так і юридичні особи. Тобто це — масштабніше за форматом об’єднання. Серед інших, членами спілки є ГО «Асоціація автовласників Хмельниччини», ГО «Центр Закарпатських розслідувань», ГО «Прозорий кордон».

Центральний офіс спілки знаходиться у Львові. Осередок в Закарпатській області очолив журналіст, екс-голова ГО «ЗАВТРА» Павло Білецький. На етапі реєстрації —

представництво у Хмельницькій області.

*** 

Захід відбудеться у приміщенні  Ужгородського прес-клубу за адресою:

м.Ужгород, пл.Жупанатська, 15/4

Початок о 14.00

Запрошуються представники усіх ЗМІ

Додати у Facebook

Доповідачі

-          Станіслав Бучацький, виконавчий директор ГС «Доступне авто»

 -          Михайло Катрук, співзасновник ГС «Доступне авто»

 -          Павло Білецький, голова Закарпатського осередку ГС «Доступне авто»

Місце і час

м.Ужгород, пл.Жупанатська, 15/4 

Початок о 14.00