. +38 0312 61-60-07

email:uzhgorod@cure.org.ua

АНОНСИ

ІСТОРІЇ ЖІНОК-ПЕРЕСЕЛЕНОК ЗІБРАЛИ В ОДНОМУ ВИДАННІ

    

  У четвер, 15 листопада, о 13.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться презентація збірника історій жінок-переселенок. До видання «Жіночі голоси за мир» увійшли розповіді про 21 жінку, які до 2014 року жили на Донеччині та Луганщині. А з початку бойових дій змушені були кардинально змінити своє життя, залишити свій рідний дім і поїхати за сотні, а то й тисячі кілометрів.

 

   Незважаючи на всі труднощі, які випало долати, кожна з жінок знайшла у собі сили, енергію та віру, щоб почати нове життя. Серед історій збірника три розповіді про жінок Сходу, які опинилися на Закарпатті, і вважають наш край своїм другим гостинним домом. Це Анжела Бабкіна, Віра Полякова та Наталія Цодікова.

 На презентації нинішні закарпатці, а ще донедавна жителі та жительки східної України поділяться своїми історіями та розкажуть, чи вдалося їм за кілька років знайти новий дім, друзів, роботу, побудувати нове життя тощо.

 Видання вийшло у рамках проекту «Голос жінки має силу» за підтримки Фундації прав людини. Партнером проекту на Закарпатті є Ужгородський прес-клуб.

 

 

 

*** 

 

 

Захід відбудеться у приміщенні  Ужгородського прес-клубу за адресою:

м.Ужгород, пл.Жупанатська, 15/4

Початок о 13.00

Запрошуються представники усіх ЗМІ.

Додати у Facebook

Доповідачі

Анжела Бабкіна, Яна Мурзаєва та Наталія Цодікова

Місце і час

м.Ужгород, пл.Жупанатська, 15/4 

Початок о 13.00