. +38 0312 61-60-07

email:uzhgorod@cure.org.ua

АНОНСИ

ЯК ЖИВУТЬ ЗАКАРПАТСЬКІ ГАЗЕТИ ПІСЛЯ РОЗДЕРЖАВЛЕННЯ

  У понеділок, 16 вересня, о 14:00 в Ужгородському прес-клубі закарпатські та сумські журналісти (через скайп-спілкування) обговорять процес роздержавлення преси в Україні та областях, зокрема.

 Йтиметься про те, як відбувся процес роздержавлення? Як живуть газети сьогодні та які основні проблеми, що їх турбують? Чи вдалося досягти певних успіхів у вже самостійній діяльності? Обговорять учасники і налагодження співпраці редакцій із новоствореними об’єднаними громадами, можливості та перспективність кооперації районних газет задля оптимізації їх діяльності.

В Ужгородському прес-клубі із журналістами зустрінуться Олександр Горзов, заступник начальника Управління-- начальник відділу державної реєстрації друкованих ЗМІ та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області; Ярослав Гулан, представник ІМІ в Закарпатській області, журналісти друкованих та електронних видань.

 

З сумської студії спілкування вестимуть:

Наталія Калініченко – редактор білопільської районної газети «Білопільщина», голова Асоціації регіональних газети Сумщини

Анна Валевська – редактор періоду роздержавлення сумської районної газети «Вперед», що тимчасово призупинила своє ісування;

Алла Федорина – координатор Сумського прес-клубу

 

 

***

Засідання відбудеться у приміщенні Ужгородського прес-клубу за адресою:

м.Ужгород, пл.Жупанатська, 15/4

Початок о 14.00

Запрошуються представники усіх ЗМІ       

Додати у Facebook

Доповідачі

 Олександр Горзов, заступник начальника Управління-- начальник відділу державної реєстрації друкованих ЗМІ та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області; Ярослав Гулан, представник ІМІ в Закарпатській області, журналісти друкованих та електронних видань.

Місце і час

м.Ужгород, пл.Жупанатська, 15/4

Початок о 14.00