. +38 0312 61-60-07

email:uzhgorod@cure.org.ua

АНОНСИ

Тренінг з мобільної журналістики проводить Клуб свідомих громадянських журналістів

Клуб свідомих громадянських журналістів запрошує на черговий корисний захід! 19-20 листопада 2021 р.


Соціальні мережі зробили поширення інформації простішим, ніж будь-коли раніше. Не тільки традиційні засоби масової інформації, але й неурядові організації, бізнес та окремі особи (лідери громадської думки/інфлюенсери) використовують нові медіа як ефективний інструмент комунікації для інформування громадськості та впливу на громадську думку. Разом з тим, майже у кожного сьогодні є смартфон, придатний не лише для фотографування й зйомки відео, а й для відеомонтажу. Потрібно лише трохи попрактикуватися.
Під час тренінгу учасники опанують навички мобільної журналістики - навчаться знімати й монтувати відео з допомогою самого лише смартфона. Курс включає ознайомлення з основами композиції й монтажу, а також практичні вправи.
Тренінг може бути цікавий для працівників прес-служб (відділів зі зв’язків з громадськістю), громадських активістів, журналістів та відеоблогерів-початківців.

Тренінг проводитиме Іван Гайванович, український журналіст і комунікаційник з досвідом роботи на телебаченні, радіо й в онлайн-медіа (Новий канал, Українська правда, Німецька хвиля, Українське радіо etc.), а також в PR-підрозділах центральних органів виконавчої влади (Міністерство інфраструктури, Офіс Віце-прем‘єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції) й міжнародних проєктів технічної допомоги (Association4U, Support to the Development of a Geographical Indications System in Ukraine, Energy Security Project).
Реєстрація до 17 листопада 18.00 за лінком https://forms.gle/eC9aZUUXteFc2cxN7

Кількість місць обмежена, відібрані учасники отримають підтвердження мейлом.

Проєкт здійснюється за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

Додати у Facebook

Доповідачі

Іван Гайванович, український журналіст і комунікаційник з досвідом роботи на телебаченні, радіо й в онлайн-медіа (Новий канал, Українська правда, Німецька хвиля, Українське радіо etc

Місце і час

19-20 листопада, початок о 10.00 пл.Жупанатська, 15/4