. +38 0312 61-60-07

email:uzhgorod@cure.org.ua

ПОДІЇ

Відбувся перший модуль медіа-школи з відновлювальної енергетики

12 листопада відбувся перший модуль медіашколи «Освіта з питань відновлювальних джерел енергії (ВДЕ) для регіональних журналістів». В якій беруть участь представники медіа, блогери, прессекретарі двох областей: Закарпатської та Тернопільської.

Регіональні координатори Вінницького та Ужгородського прес-клубів привітали та коротко зачепили тему ролі медіа та журналістики у висвітленні теми ВДЕ. Вже більш детально про види відновлювальних джерел енергії (Фотовольтаїка. Біоенергетика. Геліотермальні станції. Малі ГЕС. Геотермальна енергетика та інші розповів Віктор Дядькович, голова правління Громадської спілки «Кластер «Енергетичний пул». Про законодавство ЄС, нормативні акти, які регламентують діяльність енергії ВДЕ в Україні пояснив Сергій Кравчук, кандидат технічних наук, експерт ринку електроенергії в Україні. Розробка законодавчих та регуляторних актів для повноцінної роботи ринку електроенергії.

Ще одна частина модуля стосувалася електроенергетичної системи України. Йшлося про особливості Об’єднаної енергетичної системи України. (структура виробленої енергії в України. Долю атомної, теплової, гідравлічної, “зеленої” енергії та її вплив на оточуюче середовище).        Все це докладно пояснив В’ячеслав Комар, доктор технічних наук, доцент кафедри електричних станцій та систем Вінницького національного технічного університету, лауреат премії Президента України для молодих вчених.

Учасники отримали також домашнє завдання про СЕС, біогазові установки\вітрогенерація, ГЕС (малі).

Грантова ініціатива «Освіта з питань відновлюваних джерел енергії для регіональних журналістів» реалізується "Вінницьким прес-клубом" за підтримки USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ).

Додати у Facebook
Відбувся перший модуль медіа-школи з відновлювальної енергетики